Cem Yılmaz’dan Serenay’a bu defa acıbadem göndermesi

Geçtiğimiz günlerde GQ Küresel Yaratıcılık Ödülleri gecesine katılmak için ABD’ye giden Serenay Sarıkaya‘nın New York halleri, büyük beğeni topladı. Derin dekoltesi o günün en çok konuşulan magazin olaylarındandı.

Bunun üzerine Cem Yılmaz; Serenay Sarıkaya, Küresel Yaratıcılık Ödülleri’nin gecesinde derin göğüs dekolteli bir kıyafet giymesini alay konusu haline getirerek, İngiliz oyuncu Marty Feldman’ın fotoğrafını paylaşmıştı.

GÖĞÜSLERİNİ Tİ’YE ALDI

Cem Yılmaz’ın durduk yerde Marty Feldman’ın fotoğrafını paylaşması, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya bir gönderme olarak yorumlandı. Yılmaz’ın rahatsızlığı nedeniyle ayrık gözlere sahip olan Feldman’ın fotoğrafını paylaşmasının nedeninin, Serenay Sarıkaya’nın derin dekolteli kıyafet içinde göğüslerinin ayrık görünmesini ti’ye alması olarak düşünüldü.

SEBEP GÖZ RAHATSIZLIĞIYMIŞ

Cem Yılmaz, bu konuda yaptığı açıklamayla gözlerindeki rahatsızlığı nedeniyle Marty Feldman’ın fotoğrafını paylaştığını söyledi. Yılmaz, göz muayenesine gittiğini, kontrollerde sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediğini açıkladı. Retina problemi yaşadığını anlatan komedyen, doktorun lazerle işlem uyguladığını ve 6 ay ile 1 sene arasında düzeleceğini belirtti. Yılmaz, Marty Feldman paylaşımını da bu nedenle yaptığını ifade etti.

SAĞ GÖZÜYLE YARIM BAKTI

Görünen o ki Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ı bu açıklamasından pek de tatmin olmadı. Zira, New York’tan bir fotoğraf paylaşarak eski sevgilisinin sözlerine inanmadığını gözler önüne serdi. Sarıkaya, sağ gözüyle yarım bakarak çektirip paylaştığı fotoğrafla, Yılmaz’ın sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediği yönündeki açıklamasını ti’ye aldı.

CEM YILMAZ’DAN CEVAP GECİKMEDİ

Serenay Sarıkaya’nın misillemesi ardından komedyendende cevap gecikmedi. Cem yılmaz bir ısırık aldığı ikili Acıbadem kurabiyelerinin fotoğrafını paylaşarak, “Acıbadem deyim 🙂 ama iyiyim. Küçük mutluluklar” notunu düştü.

Serenay Sarıkaya ise magazin sayfalarının iddialarına göre göğüs estetiğini Acıbadem hastanesinde olmuştu.

Yılmaz yine Serenay Sarıkaya’ya göndermede bulunmuş oldu.

patronladunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir